tareche

شرکت تولیدی گچ برتر (سهامی خاص) سوپر گچ آزادی

اولین تولید کننده گچ سوپر در ایران واحد نمونه تولید گچ در ایران تهیه شده از سنگ گچ طبی ، پرداخت پذیری عالی با استحکام سه برابر بیشتر از گچ معمولی ، میکرونیزه ، قابل شستشو ، قابل استفاده می شود.

کاربرد سوپر گچ آزادی

سفیدکاری کشته کشی ، مجسمه سازی قالب سازی ، گچ تحریر و مواد صنعتی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت گچ برتر از سال 1375 بطور جدی با شماره ثبت 1916 و شماره پروانه بهره برداری 26/39997 از وزارت صنایع شروع کرد.

کیفیت سوپر گچ آزادی

سوپر گچ آزادی تنها دارنده نماد استاندار از صنعت و معدن می باشد. بهترین نوع گچ در سطح ایران از بین تمامی گچ های موجود در بازار می باشد.

محصول جدید گچ گیبتون

دیگر محصول تولیدی این شرکت گچ گیپتون آزادی است که این گچ در نوع خود خاص بوده و به دلیل فرموله بودن و نوع خاص پخت گچ و تهیه سنگ گچ مرغوب از بهترین معادن سنگ گچ ایران در صنایع ساختمانی بدلیل چسبندگی ویژه ای که به سطوح سیمانی و بتونی دارد مورد توجه مهندسینن و سازندگان ساختمان قرار گرفت است . به ویژه در قسمته هایی که معمولا با گچ های دیگر شکستگی و ترک خوردگی در ساختمان ایجاد می شود از نوع گچ استفاده میگردد که بهترین استحکام و چسبندگی را دارا بوده و در تزئینات گچ بری ساختمان زیباترین اثر را برای شما مصرف کننده گان محترم به نمایش میگذارد.

چشم انداز شرکت گچ برتر

اکنون طی تحقیقاتی که مدیران و پرسنل های متخصص این شرکت انجام داده اند، اینک با به دست آوردن یک نوع تکنولوژی جدید گام بلند دیگری در جهت بهبود کیفیت و همچنین در جهت بهینه سازی مصرف سوخت برداشته که امید است بهترین نوع گچ ساختمانی را در اختیار مصرف کنندگان بگذارید . گچ بدست آمده از این تکنولوژی با پختی منظم و مهندسی شده تهیه میشود که بسیار مرغوب و نرم بوده و کار را برای استاد کار راحت کرده و به دلیل پرداخت پذیری خوب و راحت استاد کار می تواند به شکلی زیبا همانند رنگ در آورده و لذتی ماندگار را برای شما مصرف کننده محترم به یادگار بگذارد.
 
فارسی