شرکت گچ برتر قم تولید کننده گچ سوپر آزادی و گچ گیبتون آزادی اقدام به جمع آوری پکیج محصولات گردیده و آماده ارائه ی پکیج کامل به مشتریان می باشد که راحتی خرید و سرعت در خدمات را به ارمغان می آورد . از این رو محصولات خود را خدمتتان معرفی می نماید:

ویژگی های منحصر به فرد سوپر گچ آزادی

محصولات تولیدی شرکت گچ برتر ، سوپر گچ برتر ، سوپر گچ آزادی یک نوعی گچ می باشد که بسیار سفید است و جایگزین بسیار خوبی برای رنگ می باشد. سفیدی خارق العاده این محصول باعث شده تا پس از سفید کاری ساختمان این محصول را به روی گچ سفید کاری کشیده که باعث سفیدی و درخشندگی عالی نمای داخلی ساختمان می شده و از نظر هزینه به صرفه بوده و بسیار مناسب می باشد و سرعت اجرا و سهولت کار را بالا می برد . از این رو گچ سوپر را استاد کاران گچ برخلاف گچ های موجود در بازار نسبت به 75درصد گچ، نسبت به آب ترکیب کرده و زمان گیریش بین 9 تا 15 دقیقه را می دهد.

ویژگی منحصر به فرد گچ گیبتون آزادی

گچ گیپتون آزادی بهترین نوع گچ برای سطوح بتن ، برای ابزار زنی ومکان هایی که رطوبت بالا دارند مناسب می باشد که علاوه بر سفیدی دارای گیرش بـــالایی می باشد. که به استادکاران گچ امکان تغییر حالت ابزار را می دهد. ولی پس از گیرش ثانویه مقاومت بسیار بالایی دارد .و گیرش بسیار قوی و دارای نرمی که نیاز به الک کردن نمی باشد و در بسته های 25 کیلوگرمی عرض می گردد.
فارسی