تعمیر یک دیوار آسیب دیده

شما همیشه به طور کامل نیاز به یک دیوار کامل ندارید. همچنین مفید است بدانیم چگونه حفره ها و دیگر نقایصی که ممکن است بوجود می آیند گچ می کنند. قبل از اینکه بتوانید شروع کنید، باید اندازه سوراخ را تعیین کنید. سوراخ های کوچک را می توان با استفاده از یک پرکننده ترمیم کرد. با این حال، حفره های بزرگتر اغلب نیاز به مجدد گچکاری دارند، در غیر اینصورت، یک پایان صاف به دست نخواهید آورد.

با پاک کردن هر گرد و غبار و خاک در اطراف و درون سوراخ، شروع کنید. این فرآیند بسیار مهم است زیرا اجازه می دهد گچ خود را به درستی به دیوار پیوند دهد. بنابراین زمان خود را بردارید و مطمئن شوید که قبل از اینکه ادامه دهید کاملا پاک شده است. برای پاکسازی حفره ها، ممکن است بخواهید گچ یک کت را امتحان کنید. این دو مزیت عمده دارد: آن را اجازه می دهد برای جلوگیری از انتظار برای آن خشک، و آن خشک سفید. با این حال، برای مشاغل بزرگ، یک گچ گچ توصیه نمی شود.

هنگامی که شما آماده هستید، باید کل آب را اضافه کنید. یک بار دیگر، این است که مطمئن شوید که دیوار از رطوبت بیش از حد سریع از رطوبت استفاده نمی کند. تعداد کتهای مورد نیاز برای اعمال بستگی به این دارد که حفره چقدر عمیق است. هر سوراخ زیر نیم اینچ فقط باید یک کت را داشته باشد. حفره های عمیق به دو کت نیاز دارند. درست مثل زمانی که شما یک دیوار کلنگی گچ می کنید، ابتدا لایه اول گچ را خراشید، قبل از اینکه یک کت دیگر را در بالای آن قرار دهید.

دیدگاه ها بسته شده است

فارسی