کار با دیوارهای با مکش کم و زیاد

در طول آزمایش زمان سنجی، اگر گچ  بطور قابل توجهی خشک تر از قبل شده باشد، دیوار مکش بالا دارد. اگر هنوز هم به همان اندازه مرطوب است که وقتی آن را اجرا کردید، لازم نیست کاری انجام دهید. با این حال، اگر گچ پس از مدت زمان طولانی خشک نشود، مکش دیوار بسیار کم دارد. این مشکل را می توان با استفاده از آغازگر حل کرد. استفاده از PVA تضمین می کند که گچ به سطح پیوند می خورد. برای یک دیوار با مکش کم، یک لایه PVA رقیق شده با آب باید کافی باشد. معمولا یک نسبت کافی است.

این مشکل را می توان با استفاده از یک آغازگر ثابت کرد. استفاده از PVA تضمین می کند که پیوند گچ به سطح. برای یک دیوار مکش کم، یک پوشش PVA رقیق شده با آب باید کافی باشد. معمولا، نسبت سه PVA قسمت به یک قسمت آب به خوبی کار می کند. قبل از شروع، همیشه دستورالعمل های قلع را بخوانید.

دیوار با مکش بالا نیز می تواند با PVA درمان شود. یک لایه نازک PVA رقیق شده را روی سطح بمالید. اگر ظرف ۱۵ دقیقه خشک شده باشد، باید یک لایه دیگر بپوشانید. هر دیوار متفاوت است بنابراین برخی از سطوح ممکن است نیاز به چند لایه داشته باشند. شما می توانید بگویید که آیا PVA به اندازه کافی مورد استفاده قرار گرفته است یا خیر، اگر پس از ۱۵ دقیقه هنوز خیس باشد، صبر کنید.

اطمینان حاصل کنید که لایه هایی که اعمال می کنید خیلی ضخیم نیستند، در غیر این صورت، PVA به درستی به دیوار پیوند خواهد خورد. هنگامی که لایه PVA را اعمال می کنید، قبل از اینکه شروع به اعمال گچ نمایید، منتظر نمانید تا کاملا خشک شود. این باید لکه دار باشد، اما مرطوب نیست.

دیدگاه ها بسته شده است

فارسی